Lokithor J10000HD 12V/24V 10.000Amp LiFePO4 Akıllı Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba
76.150,67 TL
11.857,75 TL den başlayan taksitlerle!
         Tamamen bitmiş bir aküyü saniyeler içerisinde takviye etme imkânı.
         16 Lt. kadar benzinli ve dizel motorları takviye yaparak çalıştırmanızı sağlar.
         12V/24V Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB Akü, (Kurşun Asit Aküler) takviye etmenizi sağlar.
         Takviye cihazınızı, dahili 12V araç çakmaklık şarj kablosu ile aracınızda seyahat halindeyken şarj ettiğinizde, USB kablo ile şarj işlemine göre çok daha hızlı şarj etme imkânına sahip olursunuz.
         130cm uzunluğunda 50mm² çapında kalın ve uzun kablo ile Ağır hizmet tipi profesyonel dar tasarımlı kıskaçlar, uzun ömürlü kullanım sağlar.
         Kauçuk muhafazalı USB/Type-C soketleri sayesinde tüm dış etkilerden koruma sağlar.
         Takviye Türü: 12V / 24V Kurşun Asit Aküler
         Pil Kapasitesi: 20Ah. 256Wh- LiFePO4
         Anlık Takviye Gücü: 12V = 10.000A / 24V = 5.000A
         Takviye Aralığı: 16Lt. Benzin ve Dizel Motorlar
         Aydınlatma Gücü: 1000 Lümen
         USB Çıkışı: 5V/3A – 9V/3A – 12V/1.5A(QC 18W)
         Type-C Çıkışı: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100 Watt Max.)
         Ölçüler: Y: 44cm / G: 44cm / E: 15cm
         Standart Ekipman: 220V şarj adaptörü, 12V Çakmaklık Şarj Kablosu, 2 Yönlü Type-C Şarj Kablosu. Type-C/USB Kablo, Çakmaklık soket girişli dönüştürücü kablo
         Ağırlık: 11.6Kg.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Lokithor J10000HD 12V/24V 10.000Amp LiFePO4 Akıllı Akü Takviye + Powerbank + Led Lamba fu_J10000HD