• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ 24 SAATTE KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
Purele Bıologetıc Kolay Tarama Sağlayan Parlaklık Veren Şampuan 400 ML

Purele Bıologetıc Kolay Tarama Sağlayan Parlaklık Veren Şampuan 400 ML (BIOLEGETIC400)

Marka : Purele
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : 130,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 95,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782190056
16,82 TL 'den başlayan taksitlerle

Purele Bıologetıc Kolay Tarama Sağlayan Parlaklık Veren Şampuan 400 ML

 

Kedi ve Köpek İçin Kremli Tüy Bakım Ürünü / Şampuan

 

 KULLANIM SAHASI

Ürün, kedi ve köpeklerde yıkama, temizlik amaçlı kullanılmaktadır. Ürün, derinin yumuşaklığı, tüylerde parlaklık sağlama gibi özelliklere sahiptir. Yıkama sonrasında tüylerin ayrışma yöntemiyle kolay bir şekilde taranmasını sağlar. Koku giderir.

 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU

Purele markalı ürünümüzü kullanırken önce köpek ılık su ile ıslatılır. Avuç içine yeterli miktarda şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere ürünün tamamen nüfus etmesi sağlanır. 3-5 dakika sonra köpükler durulanır. Ardından köpek, havlu ile kurulanır.

 

GENEL UYARILAR

! Ürünü, 6 haftalıktan daha küçük köpek yavrularında lütfen kullanmayınız. Purele biologetic şampuanı gözle temas ettirmeyiniz. Petinizi, 14-21 günden daha sık aralıklarla yıkamayınız. Ürün, gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Uygulama sonrası eller su ile yıkanmalıdır. Ürün; gözlere, ağıza, kulaklara, burun ve genital bölgelere uygulanmaz.

 

MUHAFAZA ŞARTLARI ve RAF ÖMRÜ

Ürün, kendi ambalajı içinde, oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından ve nemden uzakta muhafaza edilmelidir. Raf ömrü, üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Benzer Ürünler