• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ 24 SAATTE KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
N&DN&D Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi Maması 5 KG
N&DN&D Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi Maması 5 KG
N&DN&D Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi Maması 5 KG

N&D Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi Maması 5 KG (8010276032768)

Marka : N&D
Fiyat : 524,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8010276032768
92,79 TL 'den başlayan taksitlerle
HIZLI KARGO

Yetişkinlere Özel

Hassas bir şekilde yetişkin kedilerin beslenmesine katkı sunan kedi maması ile hayvan severlerin içi rahatlar. Özel formülü ile güvenerek hayvanlarını besleyen sahipleri piyasanın en ekonomik ve en besleyici mamasına ulaşabilir.


Sindirimi Kolay

Bağırsak florasının sağlıklı kalmasına ve dışkılama sorunlarının ortadan kalmasına yardımcı olan kedi maması, yetişkinlerin daha rahat bir sindirim yaşamasını sağlar. Bu sayede kediler gün içinde daha huzurlu ve ılımlı olabilir.


Vitamin Desteği

Mama içeriğinde bulunan vitamin ve mineral takviyesi sayesinde kedilerin bağışıklık sistemleri kontrol altında tutulabilir ve düzenli beslenmeleri sonucunda hastalıklara yakalanma riskleri ortadan kaldırılabilir.

Bol Protein

İçeriğindeki kuzu etli bol proteinli bileşenleri sayesinde yetişkin kedilerin vazgeçemeyeceği tatlardan oluşturulan kedi maması, mükemmel bir öğün oluşturarak kedilere adeta bir ziyafet yaşatır. Bu sayede kediler kaliteli bir yaşam sürmenin tadını çıkarabilir.


Tam Bir Öğün

Eksiksiz bir şekilde beslenen kediler daima daha güçlü ve kuvvetli bir yapıya ulaşabilir. Gün boyunca enerjisini kendilerine özel mama ile sağlayan yetişkin kediler optimum hareketlilik seviyesine sahip olarak fit kalabilir.


Kemikleri Güçlendirir

Kalsiyum desteği ile kemik ve kas yapısına olumlu katkılar sağlayan kedi maması, kedilerin yaralanma veya burkulmaları sonucunda daha çabuk iyileşme sürecine girmesine destek olur. Kediler daima aktif kalarak dinamik bir yaşam geçirebilir.

BİLEŞİMİ: Taze kemiksiz kuzu eti (%22), kurutulmuş kuzu eti (%20), kılçıksız buğday (%10), yulaf (%10), tavuk yağı, kurutulmuş tam yumurta, taze ringa balığı, kurutulmuş ringa balığı, balık yağı (ringa balığı), kurutulmuş pancar küspesi, bitkisel bezelye lifi, kurutulmuş havuç, kurutulmuş yonca, inulin, fruktooligosakkaritler, maya özü (mannan- oligosakkarit kaynağı), kurutulmuş yaban mersini (%0.5), kurutulmuş tatlı portakal, kurutulmuş elma, kurutulmuş nar, kurutulmuş ıspanak, fisilyum (%0.3), sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (%0.2), glukozamin, kondroitin sülfat.

ANALİTİK BİLEŞENLER: ham protein %36.00; ham yağ %20.00; ham lif %1.90; nem %8.00; ham kül %8.10; Kalsiyum %1.30; Fosfor %1.20; Magnezyum %0.11; Omega-6 %3.40; Omega-3 %0.90; DHA %0.50; EPA %0.30; Glukozamin 1200mg/kg; Kondroitin sülfat 900mg/kg.

Benzer Ürünler
Etiketler
ND Düşük, ND Düşük Tahıllı, ND Düşük Tahıllı Kuzulu, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi Maması, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi Maması 5, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi Maması 5 KG, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi Maması KG, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi 5, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi 5 KG, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Kedi KG, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Maması, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Maması 5, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Maması 5 KG, ND Düşük Tahıllı Kuzulu Maması KG, ND Düşük Tahıllı Kuzulu 5, ND Düşük Tahıllı Kuzulu 5 KG, ND Düşük Tahıllı Kuzulu KG, ND Düşük Tahıllı Kedi, ND Düşük Tahıllı Kedi Maması, ND Düşük Tahıllı Kedi Maması 5, ND Düşük Tahıllı Kedi Maması 5 KG, ND Düşük Tahıllı Kedi Maması KG, ND Düşük Tahıllı Kedi 5, ND Düşük Tahıllı Kedi 5 KG, ND Düşük Tahıllı Kedi KG, ND Düşük Tahıllı Maması, ND Düşük Tahıllı Maması 5, ND Düşük Tahıllı Maması 5 KG, ND Düşük Tahıllı Maması KG, ND Düşük Tahıllı 5, ND Düşük Tahıllı 5 KG, ND Düşük Tahıllı KG, ND Düşük Kuzulu, ND Düşük Kuzulu Kedi, ND Düşük Kuzulu Kedi Maması, ND Düşük Kuzulu Kedi Maması 5, ND Düşük Kuzulu Kedi Maması 5 KG, ND Düşük Kuzulu Kedi Maması KG, ND Düşük Kuzulu Kedi 5, ND Düşük Kuzulu Kedi 5 KG, ND Düşük Kuzulu Kedi KG, ND Düşük Kuzulu Maması, ND Düşük Kuzulu Maması 5, ND Düşük Kuzulu Maması 5 KG, ND Düşük Kuzulu Maması KG, ND Düşük Kuzulu 5, ND Düşük Kuzulu 5 KG, ND Düşük Kuzulu KG, ND Düşük Kedi,