• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ HIZLI KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

WORX WA0222 WG186E.1 ile Uyumlu 25CM Teleskobik Uzatmalı Zincirli Dal Budama Başlığı (WA0222)

Marka : Worx
Fiyat : 2.559,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 6924328394082
453,32 TL 'den başlayan taksitlerle

·         WORX WA0222 WG186E.1 ile Uyumlu 25CM Teleskobik Uzatmalı Zincirli Dal Budama Başlığı

·         Worx WG186E.1 çok fonksiyonlu misina/tırpan ile uyumlu 3,8m toplam yüksekliğe sahip 25cm pala uzunluğu ile ulaşılması zor yüksekliklerde 40Volt Li-ion akü ve Kömürsüz motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans sunar.

·         Worx NITRO serisi, ağır hizmet tipi Profesyonel uygulamalar için tasarlanmış teknolojik donanımları en üst seviyedeki ürünlerdir.

·         Yüksek ve çalışılması zor yerlerde ağaçların bakımı, budanması gibi zorlu uygulamalarda 3,8mt. Yüksekliğe kadar uzatılabilen ara uzatma aparatı sayesinde yüksekte bulunan dalların budanmasında üstün performans sağlar.

·         Patentli DRIVE SHARE™ özelliği sayesinde HARİCEN satılan WG186E.1 40Volt Profesyonel Misinalı Çim Kesme + Tırpan ile kullanılarak tek makine ile tüm bahçe ve peyzaj işlerinizi profesyonelce yapmanızı sağlar.

·         Kıymıksız ve temiz kesim için LASER CUT teknolojisi ile üretilmiş özel çift yönlü Elmas dişler sayesinde 25cm çapa kadar dalların budanmasında maksimum performans sağlar. 

·         17mt./sn. zincir dönüş hareketi ile 25cmØ kadar ağaç dallarını zorlanmadan hızlı ve düzgün budamanızı sağlar.

·         AUTO LUBRICATION™ özelliği sayesinde kesim esnasında zinciri sürekli otomatik olarak yağlar, bu sayede yağsız kalma durumu yaşamadan, duraksamadan dal budama işlemine hızlı bir şekilde devam edebilirsiniz.

·         Gres yağlama pimi özelliği sayesinde açılı güç aktarma dişlisi, rulmanlar ve rulman yatakları sürekli yağlanır, uzun kullanım ömrü sağlar.

·         Rakiplerine kıyasla uzun, düz, hafif ve sağlam Alüminyum DRIVE SHARE™ şaft tasarımı sayesinde geniş bir hareket manevrası sağlayarak yüksek alanlarda bile yorulmadan ağaç dallarını budama imkânı sağlar. Bu sayede bel ve omurga sağlığınızı korumuş olursunuz.

·         Variable Speed teknolojisi ile tetikten ayarlanabilir hız sayesinde kesim uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolünü sağlar (WG186E.1)

·         OREGON marka Çapraz yönlü Elmas bıçaklar titreşimi engeller, mükemmel kesim kalitesi sağlayarak ağaçları ve dalları daha simetrik bir şekilde kesmenize ve budamanıza yardımcı olur.

·         130ml şeffaf yağ haznesi doldurma anında ve kullanım esnasında yağ seviyesini görmenizi sağlar.

·         Otomatik zincir yağlama sistemi sayesinde kullanılmadığı zamanlarda yağ boşalmaz, kullanım esnasında zincirin yağlanmasını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede uzun zincir ömrü sağlar.

·         Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak dal budama esnasında hassas ve konforlu işler yapmanızı sağlar. Bu sayede kol, bel ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.

·         Olağanüstü kompakt ve hafif, tüm alanlarda uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar.

·         Pala ve zincir koruma kılıfı ile aleti temiz ve güvenli bir şekilde saklama imkânı.

·         Profesyonel Kullanıma uygundur.

·         WG186, WG186E.1 MODELLERİ İLE KULLANIMA UYUMLUDUR!

·         Maksimum Kesme Yüksekliği: 3,8 Metre (WG186E.1 Dahil)

·         DRIVE SHARE Bağlantı Ekipman Uzunluğu: 2,10M

·         Pala Uzunluğu: 25cm

·         Zincir Hızı: 17m/sn.

·         Zincir Diş Aralığı: 0,95cm

·         Zincir Mastarı: 1,1mm

·         Zincir Bağlantı Sayısı: 40

·         Maksimum Kesme Kalınlığı: 25cm

·         Diş Sayısı: 20

·         Yağ Kapasitesi: 130ml.

·         Uyumlu Zincir: OREGON 90PX040G

·         Uyumlu Pala: OREGON 104MLEA041

·         Ağırlık: 2,11Kg.

·         Standart Ekipman: 25cm Zincir ve Pala, 90cm DRIVE SHARE Uzatma Direği, Pala Kılıfı, Zincir Gerdirme Anahtarı, M4 Allen Anahtar.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR