• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ 24 SAATTE KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
Viyo Reinforces All Ages Tüm Yaş Grubu Köpekler İçin Gıda Takviyesi 14 x 30 ml
Viyo Reinforces All Ages Tüm Yaş Grubu Köpekler İçin Gıda Takviyesi 14 x 30 ml

Viyo Reinforces All Ages Tüm Yaş Grubu Köpekler İçin Gıda Takviyesi 14 x 30 ml (VIYO0018-2)

Marka : Viyo
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : 480,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 439,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5420043706946
77,74 TL 'den başlayan taksitlerle

Viyo Reinforces All Ages Tüm Yaş Grubu Köpekler İçin Gıda Takviyesi 14 x 30 ml

 


 
Viyo Reinforces veterinerler tarafından geliştirilmiş sağlıklı bir içecektir. İçeriğinde köpeğinizin bağırsak florası ve sindirimine faydalı prebiotik lifler ihtiva eder. Bağırsak florası sindirim sağlığına faydalı yaklaşık 50 değişik türde bakteri içerir. Toplam bakteri sayısı oldukça fazladır: bağırsak içeriğinin yaklaşık 1 ml?sinde 105 ile 109 bakteri kolonisi bulunmaktadır. Viyo Reinforces bu bakterileri besler ve dolayısıyla köpeğinizin doğal bağışıklığının artmasına yardımcı olur. Çünkü tıpkı insanlarda olduğu gibi köpeğinizin bağırsak florası, güçlü savunma ve sağlığının %70 sorumlusudur.
 
Viyo Reinforces nadir FOSim+ (Fruktooligosakkarit ve İnulin) formülünü içerir. Bu iki prebiotik lif kombinasyonu, köpeğinizin bağırsak florasında iyi bakteri oluşumunu destekler. Likit formu sayesinde prebiotik lifler midede öğütülmez, istenen yere, yani köpeğinizin bağırsak florasına doğrudan geçiş yaparlar.
Viyo Reinforces?ın çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?
Köpeğinizin sindiriminin düzeldiğini, parlak tüyleri, sert dışkısı* ve artan canlılığı sayesinde anlayabilirsiniz. Köpeğinizin mevcut sağlık durumuna göre, Viyo Reinforces kullanımının neticesini 1 ile 4 hafta içersinde görmeye başlarsınız.
*Köpeğinizin mevcut kondisyonuna bağlı olarak dışkısının ilk Viyo Reinforces kullanımı sonrasında daha az sert olması ihtimali vardır. Bu durum, ürünün çalıştığına işaret eder.
Viyo Reinforces köpeğinizin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Bütün sene boyunca, özellikle köpeğinizin ekstra bağışıklığa ihtiyaç duyduğu zamanlar, günlük kullanım için geliştirilmiştir. İlkbaharda havaların ısınmaya başlamasıyla beraber evcil hayvanınız dışarıya daha sık çıkmaya başlar. Dışarıda keşfettiği nesneleri koklayıp tatmaktan hoşlanır ve bu gibi durumlar genelde ishale sebep olur. Yaz aylarında ise sıcak havalar ve seyahat stresi genellikle sindirim sorunlarına sebep olur. Sonbahar ve kış aylarında ise soğuk havalar sebebiyle köpeğiniz mikrop kapmaya daha yatkındır.
 
Analitik Bileşenleri: 
Nem87.9 Ham Protein 2.7 Ham Yağ 2.2 Ham Kül 1.19 Ham Selüloz 0.4 Omega 6 esansiyel doymamış yağ asitleri19.4 ve Omega 3 doymamış yağ asitleri3.5 optimal oranı
 
Kullanım Şekli:
Bir kutuda, her biri 30 ml günlük doz olan 14 paket bulunmaktadır. Köpeğinizin yaşını, ırkını veya kilosunu gözetmeksizin günlük bir paket veriniz. Sabahları ilk öğün öncesi vermek en iyisidir. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Viyo Reinforces %100 doğaldır ve kalorisi düşüktür. Herhangi bir mamayla veya diyetle birlikte verilebilir.
Viyo Reinforces köpeklerde her yaş evresinde duyulan ihtiyaçlara göre formüle edilmiştir.
Köpekler İçin Ortalama Günlük Doz: 
Küçük ırk yetişkin ağırlığı 0-10 kg 15-30 ml,
Orta ırkYetişkin ağırlığı 10-25 kg 30-50ml, 
Büyük ırkyetişkin ağırlığı > 25 kg 50-70 ml
 
1 paket 30 ml içerir. Bu, küçük veya büyük, her yaştaki köpek için günlük dozdur. Savunmayı artırması için, Viyo Reinforces içeriğindeki lifler köpeğinizin bağırsak florasındaki bakterileri besler. Köpeğiniz büyük de olsa küçük de olsa, bu bakterilerin sayısı aynıdır. Bundan dolayı verilmesi gereken doz aynıdır.
 
 
Bileşim: Tavuk unu 4.74 Bitkisel Yağ 6.0 Mineraller Inulin0.3 Frukto oligosakkarit0.1

Benzer Ürünler