• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ 24 SAATTE KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
Vetri Science Composure Köpek Sakinleştirici 60 Tablet

Vetri Science Composure Köpek Sakinleştirici 60 Tablet (4012029)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 500,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 469,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 026664012029
83,05 TL 'den başlayan taksitlerle
HIZLI KARGO

Vetri Science Composure Köpek Sakinleştirici 60 Tablet

 


Composure Köpek Sakinleştirici 60 Tablet 

 

Orta ve iri ırk köpekler için uygundur.

Köpekler bazen stresli ortamlarda adapte olup sakinleşemezler bu durum onları hiper aktiviteye, normal olmayan davranışlara, tuvaletlerini yapmaya, kaşınmaya, titremeye veya agresif davranışlara itebilir. Composure tabletin içerisinde köpeğinizin kişiliğini etkilemeden onun sakinleşmesini sağlayan rahatlatıcılar içerir. 

Composure sakinleştirici mama taneleri köpeğinizin herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan sakinleşmesini sağlar. Doğal içeriklerden yapılmış anksiyete ve stresi bastıran formüle sahiptir.


Köpeğiniz veterinere gitmekten nefret mi ediyor ? Köpeğinizle araba yolculuğu yapmak eziyet haline mi geliyor ? Her sabah evden çıkmakta zorlanıyor musunuz ? Alışık olmadığı ortamlarda beklenmedik şekilde mi davranıyor ? Eğer cevabınız evet ise bu belirtiler köpeğiniz stres ve ayrılık kaygısı yaşadığının göstergesidir. Neyse ki Vetriscience Composure sakinleştirici  etkisiyle eziyet haline gelen gezi, taşınma , veteriner ziyaretleri, fırtına, yalnızlık gibi durumları kolaylıkla atlatmasına yardımcı olacaktır.

       

      Tadının ödül maması gibi lezzetli olması yenilebilirliği yüksek seviyede tutar. Ödül maması olmasa da köpeğiniz  arasında ki farkı anlayamayacak. İçerisinde ki tavuk ciğeri aroması ile köpeğiniz kuyruğunu sallayarak sizden bir tane daha isteyebilir. Ayrıca 2 veya 3 doz vermenin onun sağlığına olumsuz bir etkisi yoktur.

Ne zaman Composure Tablet Kullanmalıyım ?

 Composur tablet köpeğiniz ve kediniz için onu endişeli ve normal davranışının haricinde sorunlu davranışlar gösterdiği zaman kullanmaya başlamalısınız. Genel olarak bu davranış bozuklukları;

        Köpeklerde ayrılık durumlarında yaşanan anksiyete !

       Köpeğinizi bir arkadaşınıza emanet ettiğinizde veya birkaç gün şehir dışına çıktığınız için görüşemeyeceğiniz durumlar yaşadığınız da aklınız onda kalıyor mu ? Sabah siz işe giderken arkanızdan üzgün gözlerle bakıyor mu ? Bu hepimizi üzen bir durum olsa da ayrılık durumlarında bir çok kedi ve köpek de bu endişeyi en az bizim kadar yaşarlar. Onu yalnız bırakmadan yarım saat önce vereceğiniz bir tablet onun bu kaygılarını ortadan kaldıracaktır.

        Rutin Düzenin Değişmesi

                     Günlük olağan hayatlarında olmayan herhangi bir olay yaşandığında kedi ve köpekler stres ve anksiyete yaşarlar. Bu sebeple Composure araba yolculukları, tüy kesimi, gök gürültüsü  olduğunda, yükses ses çıkaran patlatılan kutlamalarda, özetle kedi ve köpeğinizin doğal ortamının dışına çıkılan aktivitelerde  oluşan anksiyete durumunu ortadan kaldırır.

 

60 Adet Tablet içerir.

    Formülasyonnda ki L-Theanine köpeğinizin vücudunda ki amino asitleri destekler.
    B Vitamini sinir sisteminin merkezine inerek köpeğinizi rahatlatarak onu endişe içerisinden kurtarır.
    Tavuk ciğeri aroması ile oldukça lezzetlidir.
    Günlük kullanıma uygundur.

Kullanım : 

22 Kg' a kadar olan köpekler için günde 1 Tablet

22-45 Kg arası Köpekler için günde         2 Tablet

45 Kg üzeri köpekler için günde               3 Tablet

Ürün günlük ihtiyaç doğrultusunda  verilebilir. Artmış stres durumunda kullanımı 2-3 kat arttırmanın sakıncası yoktur.

Analiz :

Thiamine (B Vitamini)  134 mg

Colostrum Calming Complex 22 mg

Yeşil Çay Yaprağı Tozu 21mg

İçerik : Maya, Tavuk Ciğeri, Gliserin, Mixed Tocopherols, Yulaf Unu

Benzer Ürünler