• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ 24 SAATTE KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
Purele Dermavet White Plus Köpek Şampuan 450 ml

Purele Dermavet White Plus Köpek Şampuan 450 ml (248624)

Marka : Purele
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : 154,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 111,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782190049
19,66 TL 'den başlayan taksitlerle
HIZLI KARGO

Purele Dermavet White Plus Köpek Şampuan 450 ml 

 
 
 Ölçüsü: 
Miktar: 450 ml
 

 

Dunea™ İsviçre / Ceneve - Türkiye / Bodrum 15 yıllık araştırma ve geliştirme ve dermatolojik araştırmalar yapan; Purele™ Petcare markası ile de değerli evcil dostlarınız için pet sektörüne giren bir firmadır.

Cilt hassasiyeti, sağlıklı bakımı konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübesiyle siz değerli hayvansever için daha ekonomik ve değerli pet dostlarınız için de daha kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmuştur.

Bileşimi:

Dermapet esansiyel kokulu, kıvamlı, sedefli olup Euperlanpco beyaz renktedir.  Aktif temizleyicilere ilaveten 100 ml*0.2 ml Pg-Dimonium phosfate, 00.5 ml hydro care, sodium chloride 0.1 ml labgenic, bütilfenol 0.03 ml lactic acid*Sodium Laureth sülfate ve 1 ml Ultimococo intiva eder.

Endikasyonlar:

Köpeklerde yıkama, temizlik, derinin yumuşaklığı ve parlaklığının korunmasında etki eden, kaşıntı giderici, antiseboroik, antiseptik ve koku giderici amaçlarla kullanılır. 

Klinik Bilgiler:

Dermawed şampuanı göze temas ettirmeyiniz. 14-21 günden daha sık aralıklarla yıkamayınız. Gebe hayvanlarda kullanımında bir sakınca bulunmaz.

Kontraendikasyonlar:

Bütilfenol 0.03 ml Sodium chloride 0.1 ml Labgenic intiva eder. Duyarlı olduğu bilenen hayvanlarda kullanmayınız. 30 derece ısının altında muhafaza ediniz. 

Kullanım Şekli ve Dozu:

Köpek ılık su ile tamamen ıslatılır. Avuç içine dökülen dermapet şampuan deri ve tüylere tamamen uygulanır. Su ile köpürtülüp yıkanır. 3 dakika sonra su ile durulanır. Havlu ile kurutulur ve taranır.

 

- Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
- Kullandıktan sonra kapağını kapatarak sevimli dostlarınızın ulaşamayacağı bir yere koyunuz.
- Kapağı tek elle kolayca açılabilir. 
- Beyaz tüylü köpekler için kullanılan özel bir şampuandır.
- Deri ve tüy bakım şampuanıdır.
Benzer Ürünler