• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ 24 SAATTE KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
Pro PlanPro Plan Hindi Etli Kısırlaştırılmış Kedi Mamasi 10+2 Kg
Pro PlanPro Plan Hindi Etli Kısırlaştırılmış Kedi Mamasi 10+2 Kg

Pro Plan Hindi Etli Kısırlaştırılmış Kedi Mamasi 10+2 Kg (7613036015196)

Marka : Pro Plan
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 625,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 589,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 7613036015196
104,30 TL 'den başlayan taksitlerle

Kısırlaştırılmış Kediler İçin Uygun

Kısırlaştırma operasyonu geçirmiş kedilerin yağ oranı çok daha az mamalar ile beslenmeleri gerektiği yönündeki veteriner tavsiyeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Kedinizin ihtiyaç duyduğundan fazla miktarda yağ alımı engellenmiş olur.


Yetişkin Dönem

Yetişkin dönem her ırk kediler için uygundur. Kedinizin yetişkin dönemde ihtiyaç duyduğu kalori miktarına, yetişkin döneme özel kemik ve kas gelişiminin desteklenmesi gereksinimlerine ve sindirim sistemine uygun bir şekilde hazırlanmış mamayı,kedinizin güvenle tüketimi için uygundur.


Besin Değeri

Protein yönünden zengin olan mama içerisinde %37,8 oranında ham protein bulunur. Yağ oranı kısırlaştırılmış kediler için uygun olup vitamin ve mineral açısından da oldukça zengin bir içeriğe sahiptir.

Kemik Gelişimi

Kalsiyum yönünden zengin olan mama, yetişkin dönemdeki kedinizin kemik gelişimini destekler. Kemik sağlığını korumanın yanı sıra büyüme ve gelişmesine de olumlu etkisi bulunur. Kediniz çok daha güçlü bir diş yapısına sahip olur.


Hindi Lezzeti

Mama seçen ve kolay mama beğenmeyen kediler düşünülerek hazırlanmıştır. İçerisinde bulunan hindi parçaları hem mamanın sahip olduğu yüksek proteini sağlar hem de kedinizin vazgeçemeyeceği bir lezzet sunar. Hindi parçalarının lezzeti ile kedinizin severek tüketeceği bir mama haline gelecektir.


Sindirim Kolaylığı

Genellikle beslenmeye ve hareket düzensizliğine bağlı olarak ortaya çıkan sindirim problemlerini ortadan kaldırmak için hazırlanmış mama, en hareketsiz kedilerin dahi besinleri kolayca sindirebileceği şekilde hazırlanmıştır.