• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ 24 SAATTE KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
Benzer Ürünler
Pet Love Misket Limonu Özlü Kedi Ve Köpek Şampuanı 400 ML
Pet Love Misket Limonu Özlü Kedi Ve Köpek Şampuanı 400 ML

Pet Love Misket Limonu Özlü Kedi Ve Köpek Şampuanı 400 ML (520-MP005L)

Marka : Pet Love
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : 78,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 51,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8697407163210
9,03 TL 'den başlayan taksitlerle

Pet Love Misket Limonu Özlü Kedi Ve Köpek Şampuanı 400 ML

 

Pet Love misket limon özlü kedi köpek şampuanı 400 ml olup sadece hayvan sağlığında kullanılır. Farmakolojik olarak sadece kedi ve köpeklerde kullanılmaya mahsustur. Temizlenmelerinin yanında tüylerinin rahat taranmasını sağlayan, kozmetik pet ürünlerinde bulunan Dimethicone ve Argan yağı ile desteklenmiş bir üründür. İçeriğindeki Argan yağı doğallığı, tülerinin bakımlı, parlak ve canlı durmasını sağlar. Su bazlı olan ürün önce suyla tamamen ıslatılan tüylere eşit dağılır ve oluşmuş kirlerden arındırılır. Kötü kokulara neden olan etkenleri elimine eder. Doğal aroma özleri sayesinde kedi ve köpeğinizin kalıcı hoş bir kokuda olmasını sağlar.  Misket limon kokulu bu şampuan sevimli dostlarınız ve sizin için vazgeçilmez bir ürün olacaktır. 

 

Ölçüsü:

Miktar: 400 ml

Renk: Limon Yeşili

 

Genel Uyarılar:

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Sadece evcil hayvan temizliğinde kullanılır. Ürünün gözle temasından kaçının. Ürünün göz ile teması halinde bol suyla yıkanız. Ürünü diğer pet ürünleriyle karıştırmayınız.

 

Genel Klinik Bilgiler ve Hedef Tüyler İçin Uyarılar:

6 haftalıktan küçük kedi ve köpek yavrularında kullanılmamalıdır. Ürün gözün içine, kulağın içine, varsa açık yaralara temas etmeden uygulanmalıdır.

 

Uygulama Şekli ve Dozu:

Hekim tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği taktirde
gözlere, kulaklara, varsa açık yaralara temas etmeyecek şekilde yıkanacak olan evcil hayvan önce tamamen duru su ile hiçbir yeri kuru kalmayacak şekilde ıslatılır. Şampuan tüm tüylerine tatbik edilir. Elle ve/veya yıkama eldiveni ile tüylerine yedirilip köpürmesi sağlanarak deri ve tüyleri masaj edilerek temizleme işlemi her yerine gerçekleştirilir. Oluşan köpüklerin, kirlerin uzaklaşması için ılık suyla durulama gerçekleştirilir. Durulama işlemi tekrarlanarak hiçbir yerde köpük ve kir kalmayacak şekilde tekrar edilir. Havlu ile genel kurulandıktan sonra kurutma işlemi, deri ve tüyleri tamamen kuru olacak şekilde yardımcı donanım ile tamamlanır. Veteriner hekiminizin önereceği temiz ve kuru bir tarak ile köpek ve kedinizi tarayınız. 21 ila 28 gün aralığında tatbik edilebilir.

 

Kantrendikasyonları: Bulunmamaktadır.
 

- Kedi ve köpek bakım şampuanıdır.

- 6 haftadan küçük köpeklerde ve kedilerde kullanılmamalıdır.

- Kıllara parlaklık vererek daha sağlıklı görünmesini sağlar ve vücuda hoş bir koku verir.

- Misket limon aromalı kedi ve köpek şampuanıdır.

- Sevimli dostlarınızın miss gibi kokmasını sağlayacak bakım ürünüdür.

- Kedi ve köpekler için uygun şampuandır.

- Misket limon aromalı şampuandır.