• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ 24 SAATTE KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
N&DN&D Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg
N&DN&D Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg
N&DN&D Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg

N&D Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg (8010276036780)

Marka : N&D
Fiyat : 239,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8010276036780
42,32 TL 'den başlayan taksitlerle
HIZLI KARGO

N&D Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı ve Portakallı Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG


Hazmı Kolay

Yetişkin kedilere özel olarak hazırlanan sindirimi kolay kedi maması içeriğindeki bitkisel karışımlar ile kedilerin dışkılama sorunu yaşamasının önüne geçer. Kediler daima enerjik kalır ve daha huzurlu bir yaşam sürebilir.


Yenilikçi Formül

Hassas bir şekilde kedilerin öğünlerinde kusursuz bir deneyim sunan mama içeriğinin tüm analiz çalışmaları detaylı bir şekilde gerçekleşir. Bu sayede hayvan severler kedileri için gönül rahatlığı ile mamayı temin edebilir.


Lezzeti Öğün

Her gün en sevdiği lezzetler ile öğünlerini tamamlayan yetişkin kediler damak zevklerine uygun bir biçimde beslenmenin keyfini çıkarır. Düzenli mama ile beslenen kedilerin yaşama ömrü artırılarak sahiplerinin yüzü güler.Vücudu Geliştirir

Kas ve iskelet sistemine olumlu katkılar sunan kedi maması, yaralanma veya burkulma gibi sorunlarda daha hızlı bir iyileşme sürecinin oluşmasına katkı sağlar. Bu sayede yetişkin kedileri özgürce hareket etmenin keyfini çıkarır.


Bağışıklığı Artırır

Vitamin ve mineral takviyesi sayesinde yetişkin köpeklerin bağışıklık sistemini artıran kedi maması, kedilerin hastalanma olasılığını en aza düşürür. Kediler daha güçlü bir bünyeye sahip olarak yaşam kalitesini artırabilir.


Gün Boyu Enerji

Obezite ile sorun yaşayan kediler için özel olarak geliştirilen mama tüm yetişkin kedilerin günlük enerjisini sağlar. Bu sayede kediler her zaman daha hareketli olur ve sağlıklı bir kilo kontörlünü gerçekleştirebilirler.

Benzer Ürünler
Etiketler
ND Ocean, ND Ocean Düşük, ND Ocean Düşük Tahıllı, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi Maması, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi Maması 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi Maması 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi Maması Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kedi Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Maması, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Maması 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Maması 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Maması Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Yetişkin Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Kedi, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Kedi Maması, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Kedi Maması 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Kedi Maması 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Kedi Maması Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Kedi 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Kedi 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Kedi Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Maması, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Maması 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Maması 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Maması Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Portakallı Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Kedi, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Kedi Maması, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Kedi Maması Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Kedi 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Kedi 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Kedi Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Maması, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Maması 15, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Maması 15 Kg, ND Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Maması Kg,