• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ 24 SAATTE KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
MBV Cat Notopac Paste Kedi Tüy Yumağı Önleyici Macun 50 gr
MBV Cat Notopac Paste Kedi Tüy Yumağı Önleyici Macun 50 gr

MBV Cat Notopac Paste Kedi Tüy Yumağı Önleyici Macun 50 gr (MBV-007)

Marka : MBV
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : 78,00 TL
İndirimli : 59,00 TL
Barkod : 8691794021511
10,45 TL 'den başlayan taksitlerle

MBV Cat Notopac Paste Kedi Tüy Yumağı Önleyici Macun 50 gr

 


Kediler temizlenmek amacıyla vücutlarını sık sık yalarlar. Bu esnada, zayıf, kopmuş veya kopmak üzere olan tüyleri yutarlar.Yutulan tüyler, zaman içerisinde bağırsaklarda yumak halini alarak, mide bağırsak sisteminde tıkanmalara neden olabilir. Saf, doğal aromatik malt, zeytin yağı, keten tohumu yağının yanı sıra,yüksek seviyeli prebiyotik etkili diyet lif inulin, bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı beta glukan ve leziz peynir ürünü içerir. Prebiyotik etkili diyet lifler, bağırsaktaki iyi bakteriler için uygun bir besin kaynağı olup, bağırsak lümeninde bulunan iyi bakterilerin sayısını arttırarak, bağırsak hareketliliğine yardımcı olurlar.Ayrıca, beta glukan mide bağırsak sistemindeki tahrişlerin önlenmesine yardımcı olur.

 

Notopac Anti-Hairball Extra Malt Soft Paste, tüy yumağının önlenmesine yardımcı olmak amacıyla, oral olarak haftada 2-3 gün, 1 kg vücut ağırlığı için 2 cm (1 cm: 0,5 gram) kullanılır. Yetişkin bir kedi için 6 cm/gün yeterlidir. Kıl yumağı sorununun giderilmesine yardımcı olmak için; aynı ölçüde ve her gün kullanılabilir.Kabızlık sorunu varsa; kullanım miktarı 2 katına çıkarılabilir.

 

Beta Karoten 150 mg/kg,

Potasyum Sorbat 500 mg/kg

 

Bitkisel Yan Ürünler (% 40 Malt, %2 Inulin ,% 1 Maya (Beta Glukan içerir.), Katı ve Sıvı Bitkisel Yağlar ( % 25,6 Zeytin Yağı,% 4 Keten Tohumu Yağı) , Hayvansal Yağlar (% 5,5 Sığır Yağı), Peynir ve Peynir Ürünleri (% 2,5 Peynir Altı Suyu Tozu)