LONGLINE SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP+ 850nm 30m Transceiver Module for CISCO SFP-10G-SR-LL (SFP-10G-SR-LL)

0,00
Marka : LONGLINE
Fiyat : $92.95(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺507,91(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} :
* ₺61,69 'den başlayan taksitlerle
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

SFP-10G-SR-LL
SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP+ 8 0nm 30m Transceiver Module for CISCO
Ürün Kodu :
SFP-10G-SR-LL
Markalar :
CISCO HUAWEI ALCATEL JUNIPER VB....
Garan i Süresi :
OMUR BOYU


< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;"> < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">EAN < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">8682138000019