LONGLINE 1000BASE-SX SFP Transceiver Module for MMF 850nm LC Connector for Cisco GLC-SX-MM-LL (GLC-SX-MM-LL)

0,00
Marka : LONGLINE
Fiyat : $31.46(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺171,91(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} :
* ₺20,88 'den başlayan taksitlerle
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

GLC-SX-MM-LL
1000BASE-SX SFP Transceiver Module for MMF 8 0nm LC Connec or for Cisco
Ürün Kodu :
GLC-SX-MM-LL
Markalar :
CISCO
Garan i Süresi :
OMUR BOYU
GARANTI


< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;"> < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">EAN < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">8682138000262