• STOKTAN TESLİM
  • ÜCRETSİZ 24 SAATTE KARGO
  • %100 ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
Kedi Malt Paste 100 ml
Kedi Malt Paste 100 ml

Kedi Malt Paste 100 ml (8681475632945)

Marka : Catlife
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : 104,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 56,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681475632945
9,92 TL 'den başlayan taksitlerle

Catlife malt paste 100ml kediler temizlik amacı ile vücutlarını yalarken bazı kılları da yutarlar ve bu kıllar zaman içerisinde bazı hayvanlarda kıl yumağı haline gelerek kısmen ya da tamamen mide bağırsak sisteminde tıkanmalara neden olur. Eğer ki tüy yumağı mide fazını geçer ve bağırsaklara yönelirse kireçleşip bağırsakları tıkayabilir. Bu durum genelde uzun tüylü kedilerde sıkça rastlanılmaktadır. Mide fazındaki kusulamayan tüy yumağı problemi çok yalanan kısa tüylü kedilerde sık karşılaşılan bir durumdur.Korunmak için en iyi yöntem, hem kabızlığı önlemesi amacıyla hem de daha henüz top haline gelmemiş tüy yumaklarının mide ve bağırsaktan nazikçe taşınarak dışkıyla dışarı atılmasını sağlayan üründür. Içeriğindeki mos (mannan oligasakkarit)

prebiyotik etkisi ile bağırsaktaki yararlı bakterilerin artmasına

zararlı bakterilerin ise azalmasına neden olarak dostunuzun yediği yemeklerden maksimum oranda faydalanmasına yardım eder

bağışıklığın güçlenmesinde rol oynar. Kullanım şekli: Catlife malt paste kedilerde oral olarak kullanılan bir üründür. Ürün kedilerin patisine sürülür ve uygun aroması sayesinde kedi ürünü yalayarak yer. Kullanımı: 2-3 cm büyüklüğünde pasta kedilerin patisine sürülür. Kıl yumağının önlenmesi amacı ile haftada 2-3 gün, kıl yumağının giderilmesinde her gün kullanılır.1 adet fiyatıdır.