BEEK Gri,Plastik,Duplex,Multimode,Fosfor Bronz Ferrule,SC-SC Coupler BN-96004 (BN-96004)

0,00
Marka : BEEK
Fiyat : $0.74(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺4,05(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} :
* ₺0,72 'den başlayan taksitlerle
HIZLI KARGO
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

BN-96004
Gri,Plas ik,Duplex,Mul imode,Fosfor Bronz Ferrule,SC-SC Coupler
SC / SC Mul imode Seramik Polimer Kılıf


< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;"> < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Kablo Tipi < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">Mul i Mode OM2 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Konnek ör Tipi < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">SC < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Sa ış Garan i Süresi (ay) < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">24 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">EAN < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">8693661 3141