BEEK 1m Multimode 0.9mm Simplex 50/125 SC/PC Fiber Patch Kablo BC-25221-01 (BC-25221-01)

0,00
Marka : BEEK
Fiyat : $1.59(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺9,61(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} :
* ₺1,71 'den başlayan taksitlerle
HIZLI KARGO
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

BC-2 221-01
1m Mul imode 0.9mm Simplex 0/12 SC/PC Fiber Pa ch Kablo
Simplex OM 2 0/12 µ 1 me re Semi Tigh Buffer Kablo ipi: 0/12 MM
Color Pig ail Konnek ör Tipi: SC


< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;"> < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Uzunluk < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">1 Me re < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Kablo Tipi < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">Mul i Mode OM2 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Kablo Sınıfı < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">Fiber Pa ch Kablo < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Konnek ör Tipi < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">SC < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Sa ış Garan i Süresi (ay) < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">24 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">EAN < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">8693661 0 68