BEEK 10M,MM,3.0mm,Duplex,50/125 OM4 SC-LC Fiber Optik Patch Kablo BC-2532-10-4 (BC-2532-10-4)

0,00
Marka : BEEK
Fiyat : $22.05(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺127,95(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} :
* ₺22,72 'den başlayan taksitlerle
HIZLI KARGO
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

BC-2 32-10-4
10M,MM,3.0mm,Duplex, 0/12 OM4 SC-LC Fiber Op ik Pa ch Kablo
Duplex cable LSOH Connec or wi h ceramic ferrule Cable diame er 3
mm Single packed wi h es -repor Bağlan ı Nok ası 1: LC Bağlan ı
Nok ası 2: SC Kablo Tipi: I-VH 2G 0/12 µ Fiber sınıfı: OM4 Tip:
Mul imode Kapak: İki renkli Fiber çapı: 0/12 µ Kablo çapı: 3 mm Kablo
kılıfı: LSOH Uzunluk: 10 m


< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;"> < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Uzunluk < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">10 Me re < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Kablo Tipi < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">Mul i Mode OM2 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Kablo Sınıfı < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">Fiber Pa ch Kablo < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Konnek ör Tipi < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">LC,SC < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Sa ış Garan i Süresi (ay) < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">24 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">EAN < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">8693661 691 1