BEEK 1M,Multimode,3.0mm,Duplex,50/125 SC-LC Fiber Optik Patch Kablo BC-2532-01-4 (BC-2532-01-4)

0,00
Marka : BEEK
Fiyat : $7.51(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺39,83(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺7,07 'den başlayan taksitlerle
HIZLI KARGO
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

BC-2 32-01-4
1M,Mul imode,3.0mm,Duplex, 0/12 SC-LC Fiber Op ik Pa ch Kablo
Konnek ör 1: LC Konnek ör 2: SC Kablo ipi: I-VH 2G 0/12 µ Fiber
sınıfı: OM4 Mul imode 0/12 µ Duplex kablo LSOH Seramik başlık Kablo
çapı: 3mm Uzunluk: 3 me re


< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;"> < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Uzunluk < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">1 Me re < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Kablo Tipi < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">Mul i Mode OM2 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Kablo Sınıfı < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">Fiber Pa ch Kablo < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Konnek ör Tipi < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">SC < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Sa ış Garan i Süresi (ay) < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">24 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">EAN < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">8693661 69380