BEEK LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125 BC-2532-05 (BC-2532-05)

0,00
Marka : BEEK
Fiyat : $9.57(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺55,51(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} :
* ₺9,86 'den başlayan taksitlerle
HIZLI KARGO
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

BC-2 32-0
LC-SC Fiber Op ik Pa ch Kablo, me re, Mul imode, 3.0mm Duplex, 0/12
• LC / SC Konnek ör • Seramik başlıklı konnek ör uçlarına sahip •
Mul imode • Duplex • I-VH 2G 0/12 µ • Halogen free kablo • 0/12 µm
fiber • Fiber class OM 2 • Kablo çapı 3mm • 1 Gbi E herne 'e kadar
veri ile imi mümkün


< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;"> < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Sa ış Garan i Süresi (ay) < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">24 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">EAN < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">8693661 46 0