BEEK 1M,3.0mm,Duplex,MM OM2,ST-ST/PC Fiber Patch Kablo BC-2511-01 (BC-2511-01)

0,00
Marka : BEEK
Fiyat : $6.68(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺38,75(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} :
* ₺6,88 'den başlayan taksitlerle
HIZLI KARGO
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

BC-2 11-01
1M,3.0mm,Duplex,MM OM2,ST-ST/PC Fiber Pa ch Kablo
Fiber Pa ch cord , 3.0mm Duplex , MM OM2 0u, ST-ST/PC 1m


< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;"> < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Uzunluk < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">1 Me re < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Kablo Tipi < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">Mul i Mode OM2 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Kablo Sınıfı < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">Fiber Pa ch Kablo < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Konnek ör Tipi < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">ST < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">Sa ış Garan i Süresi (ay) < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">24 < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">EAN < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">8693661 1 6