Ürün Adı
LONGLINE SFP-10G-LR 10G SFP+ 1310nm 10Km SFP Transceiver for CISCO SFP-10G-LR-LL
Stok Kodu
SFP-10G-LR-LL
Kategori
AĞ GÜVENLİK YAZILIMLARI
Marka
LONGLINE
Fiyat
$111.54
HIZLI KARGO
Ön Yazı
SFP-10G-LR-LL
SFP-10G-LR 10G SFP+ 1310nm 10Km SFP Transceiver for CISCO
SFP-10G-LR 10G SFP+ 1310nm 10Km SFP Transceiver for CISCO


< able cellspacing="0" cellpadding="0" align="Cen er" border="0" s yle="border-wid h:0px;wid h:100%;border-collapse:collapse;border- op: 1px solid #d d d ;border-bo om: 1px solid #d d d ;fon -family: Arial;fon -size: 13px !impor an ;"> < r s yle="border-bo om: 1px solid #d d d ;background-color: #ffffff;"> < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;wid h:166px;fon -weigh : bold;">EAN < d s yle="color: # a a a;border: 1px solid #cacaca;padding: 3px 13px;">8682138000026




Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
₺3.717,87
₺3.717,87
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
3 taksit
₺1.308,81
₺3.926,44
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
₺3.717,87
₺3.717,87
2 Taksit
₺1.936,27
₺3.872,53
3 Taksit
₺1.297,78
₺3.893,35
4 Taksit
₺984,86
₺3.939,45
6 Taksit
₺660,29
₺3.961,76
9 Taksit
₺451,56
₺4.064,00
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2 Taksit
₺1.936,27
₺3.872,53
3 Taksit
₺1.297,78
₺3.893,35
6 Taksit
₺677,46
₺4.064,74
9 Taksit
₺451,56
₺4.064,00
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
₺3.717,87
₺3.717,87
2 Taksit
₺1.936,27
₺3.872,53
3 Taksit
₺1.297,78
₺3.893,35
6 Taksit
₺690,66
₺4.143,93
9 Taksit
₺451,56
₺4.064,00
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
₺3.717,87
₺3.717,87
2 Taksit
₺1.936,27
₺3.872,53
3 Taksit
₺1.311,04
₺3.933,13
6 Taksit
₺663,83
₺3.982,95
9 Taksit
₺451,56
₺4.064,00
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
₺3.717,87
₺3.717,87
2 Taksit
₺1.936,27
₺3.872,53
3 Taksit
₺1.297,78
₺3.893,35
6 Taksit
₺660,29
₺3.961,76
9 Taksit
₺451,56
₺4.064,00
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
₺3.717,87
₺3.717,87
2 Taksit
₺1.936,27
₺3.872,53
3 Taksit
₺1.297,78
₺3.893,35
6 Taksit
₺660,29
₺3.961,76
9 Taksit
₺451,56
₺4.064,00